Ubraniowe inspiracje na lato sezonu 2014

Kiedy zima jeszcze straszy nas mrozem, to należy pamiętać, że tuż za rogiem ukrywa się wiosna. A w raz z jej przyjściem należy pomyśleć o odnowieniu garderoby. Zbliżający się okres to doskonały pretekst, aby poznać trendy lato 2013, a co za tym idzie udać się na polowanie. A moda dla kobiet zapowiada się w tym roku szalenie bogato. Różnorodność jest tak wielka, że z pewnością każda z nas znajdzie coś dla siebie nie tylko w sklepach, ale i w swojej szafie. Co zatem będzie dominowało na ulicach?

Sukienki od Motiv

Autor: Motiv
Źródło: Motiv

Wiosna-lato to delikatne materiały, a do tego wysyp kolorów. Czas odwiesić ciemne i mięsiste swetry i zrobić miejsce na etniczne wzory. Jeśli jesteś zwolenniczką dzieci-kwiatów, to jest element, o którym nie powinnaś zapomnieć. Tego typu materiały odnajdziemy na bluzkach i sukienkach. Do popularnych ubrań będą należały spodnie. U każdej kobiety, która uważa się za modną, w szafie nie powinno zabraknąć jasnych spodni, które od kilku sezonów cieszą się stałym powodzeniem zwłaszcza, jako element eleganckich garniturów.

Masz chęć zgłębić taką kwestię trochę dokładniej? Jeśli tak, to kliknij ten link i zobacz więcej na portalu (http://tdruk.pl/blog/), który również omawia taką tematykę!

Innymi spodniami, które są modowym must have są dżinsy. Dżinsy to niezbędnik każdego sezonu. Istnieje opinia, że para dobrych dżinsów musi być w szafie tak jak mała czarna. Łaskami będą się cieszyć również trampki – swoiste dopełnienie dżinsów. Zwłaszcza te na wysokim obcasie. Pasują zarówno do spodni jak i do spódnicy, można je włożyć do pracy jak i na mniej służbowe spotkanie. Fundamentalną częścią letniej mody i tak są sukienki letnie (sukienki letnie – zobacz jakie są modne!). Nie ważne czy bez ramiączek, mini, czy też z odkrytymi plecami, podkreślające biust, zawsze cieszą się sporą popularnością, w trakcie letnich miesięcy. I tutaj również panują rośliny zeszłego lata.

Modne sukienki znajdą swoje zwolenniczki w każdym miejscu i o każdym czasie. Tego roku hitem będą, obok kwiatowych printów, krzykliwe kolory. Równie znacznym powodzeniem cieszyć się będą motywy wschodnie takie jak: smoki. Z modnych tej wiosny gadżetów każda kobieta powinna zapatrzeć się w ciężkie kolczyki. Do tego praktycznie modna (zobacz odzież damska online) torba w szalonym stylu, która odmieni wygląd większości z nas.

Moda lato 2014 (Moda lato 2014 Kliknij tu) nie przeminęła do końca. Zbliżający się czas to, zatem nowości jak i sprawdzone wcześniej trendy, dlatego intrygującym wyzwaniem będzie łączenie ze sobą tego, co nowe z tym, co już znane.