Unikalne dodatki i ubrania

Polska jest krajem wyjątkowo pięknych kobiet, to może stwierdzić każdy, kto odwiedza nasz kraj choć raz w życiu. Nie dziwi zatem, że w Polsce nie brakuje dobrze rokujących modelek a co z tym się wiążę projektantek modowych.

Jedną z nich jest bez wątpienia Domi Grzybek. Studentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi swą profesjonalną karierę stylistki mody rozpoczęła rok temu. Jej kreacja charakteryzują się tym, że są one utrzymane w stylu casual, który jest trendy pośród młodych osób. Stroje zaprojektowane przez młodą łodziankę zostały już docenione przez gro znanych magazynów tj. Elle, Glamour czy też Vanity Teen. Także znani styliści bardzo pochlebnie wypowiadają się na temat projektów Domi Grzybek.

Sama Domi Grzybek otwarcie mówi o tym, iż ją możliwość szycia ubrań bardzo uszczęśliwia. Mówi także o tym, że to co zakładamy na sobie codziennie nie może wprawiać nas w zły nastrój. Dla pewnych osób przecież ubrania są swoistym nośnikiem informacji. Stroje mają dla niej w sobie jakiś subtelnie ukryty komunikat, który trzeba potrafić jedynie prawidłowo rozszyfrować.

Kliknij ten link i sprawdź tu analogiczne informacje na opisywany temat – one z całą pewnością Cię zainteresują, zatem nie wahaj się zbyt długo:)

Autor: Clearly_Ambiguous

Szczęśliwa moda to taka, która powoduje, że w koło nas zauważalna jak i odczuwalna jest ogromna dawka energii. Moda ma zatem pobudzać i wprowadzać nas w fantastyczny nastrój. Takimi zasadami kieruje się w swej pracy Domi Grzybek.

W nieco innej działalności spełnia się inna młoda kobieta, jaką jest Pola Zag. Jej domeną jest projektowanie biżuterii. Jak każda kobieta Polaga Zag kocha mieć, coś co jest jedyne w swoim rodzaju. Jej przygoda z tworzeniem biżuterii rozpoczęła się w momencie, gdy nie mogła znaleźć bransoletki pasującej do jej gustu. To zachęciło ją do stworzenie czegoś dla siebie. Z upływem czasu zainteresowanie jej autorskimi stało się tak ogromne, że powstawały kolejne samodzielnie stworzone kolekcje, którymi zachwycają się panie nie tylko w Polsce. Pola Zag projektuje niewiarygodne rzeczy, które są sporą alternatywą dla klasycznej biżuterii. Od niej odróżnia się w zasadzie wszystkim, począwszy od unikalnej formy, zakończywszy na materiałach, które zostały zastosowane do jej wytworzenia.