Urządzenia dla salonów kosmetycznych

Pragniesz posiadać własny gabinet odnowy biologicznej? Świetny pomysł! Oto kilka użytecznych porad, które wesprą cię w tym działaniu. Najpierw namierz atrakcyjną miejscówkę na twój gabinet, najtrafniej w środku miasta.Kiedy już skończysz projektować wystrój, pora na zakup maszyn. Najistotniejszym elementem w salonie SPA jest autoklaw kosmetyczny.

Autor: Fit4Fun
Spróbuj stworzyć kojącą wyspę w jądrze hałasu metropolii, klientki z pewnością polubią godziny relaksacji pomiędzy codziennymi aktywnościami. Aby stworzyć taki klimat, dobrze jest obłożyć gabinet wielką ilością roślin. Pomyśl również o spokojnej muzyce uspokajającej, lecącej cichutko z dobrze schowanych głośników. W poczekalni powinny znajdować się komfortowe kanapy.

Nad Wisłą, tak jak w reszcie państw UE, obowiązuje nakaz sterylizacji narzędzi zabiegowych. Odkażanie sprzętu jest niezbędne, gdy jest ryzyko zainfekowania osoby. Zatem każdy salon SPA (oferta herbarium spa) ma posiadać koniecznie dobry autoklaw kosmetyczny (usiądź wygodnie na fotelach kosmetycznych), który skutecznie sterylizuje zużyty sprzęt. Bakterie są eksterminowane przez dużą temperaturę i ogromne ciśnienie w trakcie paru minut. Miej na uwadze, że autoklaw musi być zakupiony do typu sprzętu, którego używasz.

kosmetyki

Autor: REF Polska
Źródło: REF Polska

Suszarka hełmowa (korzystna oferta na stoliki kosmetyczne) to następny obligatoryjny sprzęt w dobrym salonie odnowy biologicznej. Sprawne suszenie fryzury to rzecz kluczowa. Najlepiej kupić solidne fotele z opcją zmiany kąta, by klientki nie naraziły się na ból krzyża.

Jak już analizujemy zagadnienie siedzeń, trzeba wspomnieć o innym ważnym nabytku w twoim własnym gabinecie SPA. Fotele fryzjerskie to zakup, na którym nie powinno się oszczędzać. Kup te, które umożliwiają dużą moderację kąta oparcia i wysokości, tak, aby obsługiwana siedziała wygodnie, a fryzjer nie miał problemu w pracy.

I na podsumowanie użyteczna frezarka do paznokci. To wspaniałe urządzenie pozwala na efektywną korektę całego paznokcia. Higiena paznokci to nie jedynie obcinanie, malowanie i zmywanie. To także właśnie naprawianie wad na powierzchni.

Źródło: