Usuń latem znienawidzone owłosienie

Lato to pora roku, która skłania nas do zdjęcia tony ciuchów i chwalenia się pięknie opalonym i zadbanym ciałem. Ale owo pięknie opalone i zadbane ciało nie powstaje z niczego. Musimy odpowiednio zatroszczyć się o skórę i sylwetkę, i warto zrobić to już dużo wcześniej niż z chwilą pojawienia się pierwszych gorących dni. Najistotniejsze w tej sytuacji jest nie tylko odpowiednio wygładzona i opalona skóra, ale również należycie wydepilowana.

Depilator Braun Silk-épil 7 7951 Spa

Autor: Braun
Źródło: Braun
Dzisiaj depilacja ciała nie jest już tematem tabu. Panie stosują przeróżne metody na usunięcie niepotrzebnego owłosienia, od standardowej maszynki począwszy, po kremy do depilacji na depilatorach skończywszy. Rzecz jasna efektywne wydają się być depilatory, niemniej w ich przypadku golenie włosków nie zawsze bywa przyjemne – w szczególności, gdy mówimy o okolicy bikini. (Więcej informacji o depilatorach znajdziesz tutaj: dobry depilator)Jeżeli chodzi o te partie ciała dużo lepiej spisują się kremy do depilacji, chociaż efekt utrzymuje się w przybliżeniu tyle samo co w przypadku zastosowania urządzenia jakim jest depilator.

Mówiąc o prawdziwej skuteczności nie można zapomnieć o najefektywniejszej metodzie, jaką jest depilacja laserowa. Nowoczesna technika umożliwia wyeliminowanie dodatkowego owłosienia praktycznie z każdej partii ciała i praktycznie bez żadnego bólu. Inną bezsporna zaletą tej metody jest fakt, iż osiągnięte w ten sposób efekty utrzymują się przez bardzo długi okres – co prawda depilację laserową należy raz na pewien czas ponawiać, niemniej z przerwami o wiele dłuższymi niż w przypadku golarki czy depilatora. Na dodatek wyrastające włoski są z każdym razem coraz słabsze i rzadsze, a więc efekt depilacji laserem jest finalnie solidny i trwały.
Oczywiście powinniśmy pamiętać, jeśli chodzi o depilację – niezależnie od tego na jaką metodę usuwania włosków się zdecydujemy – by stawiać na jakość urządzeń, które stosujemy.

Zainteresował Cię omawiany materiał? Jeśli tak, to kliknij ten odnośnik – to bardzo ważna propozycja (http://www.dermamed.com.pl/wypelniacze/), która też okaże się warta Twojej uwagi.

Jeśli chodzi o depilatory warto np. postawić na firmę Braun, która już od dawna cieszy się zainteresowaniem klientów. Jeżeli nastawiamy się na depilację laserową warto udać się do profesjonalnego salonu, w którym doświadczony personel zadba o nasz komfort w czasie wykonywania depilacji. Jeśli z kolei kupujemy kremy, wybierzmy te, które oprócz eliminowania włosków także nawilżają i ujędrniają depilowane partie ciała.