W biel się odziej

Da się dostrzec, że w świecie mody panowanie zaczęły odcienie jasne. Ubranie białe są idealne w trakcie gorących dni – w ten sposób nosiciel mniej czuje temperaturę. Ciuchy białe są z tego powodu często zakładane przez ludzi z terenów śródziemnomorskich. Wg ekspertów od trendów takie ubrania można wdziewać też zimą.

Jak wszyscy wiedzą, jesień w Polsce to zazwyczaj deszcze, zatem noszenie jasnych ciuchów może skończyć się dużymi plamami – ale jest pewne wyjście z tej sytuacji. Białe ciuszki, takie jak np. białe sukienki, mądrze jest zakładać w bezdeszczowe dni. Można także wybierać je tylko na doniosłe okazje. Rozmaite przyjęcia jesienią zazwyczaj są organizowane w zamkniętych pomieszczeniach, zatem znika zagrożenie związane z deszczem.

Na doniosłych świętach świetnie sprawdzą się szpilki w kolorze beżowym na sporym obcasie. Należy mieć na uwadze, że trzeba do nich dostosować resztę kreacji – polecamy jednolite idee. Konfigurowanie jasnych butów z brązowymi spodniami nigdy nie będzie prawidłowym pomysłem i na opak. Nie należy także wkładać na siebie przesadnie ujednoliconych ubrań – mądrze jest postawić po prostu na różne odcienie jasnych barw. Doskonałym przykładem jest komplet: beżowe szpilki, kremowe spodnie i szarawa marynarka albo żakiet. Tak wystrojona możesz ruszać nawet na najszykowniejsze bale tej zimy!

Kiedy w Polsce na nowo przyjdą gorące dni, załóż na siebie bermudy (sprawdź: . Te zgrabne spodnie wracają do mody – w tym roku będą na topie naturalnie modele w białych odcieniach. Do takiego elementu mądrze dopasować lekką bluzkę z żywymi wzorami. Letnie miesiące muszą kojarzyć się właśnie z takimi energetycznymi tonacjami i lekkością życia.

Do zestawu dodaj fajne akcesoria w podobnej tonacji – z bermudami będzie się znakomicie prezentować ekstrawagancka przewiewna torebka z żywym deseniem. Możesz jeszcze dodać jasną chustę, którą można się zabezpieczać przed upałem w słoneczne dni, oraz okulary słoneczne w tej samej stylizacji

.