W dzisiejszych czasach dużą uwagę przywiązuje się do uwielbienia młodości. Prezentacja ma wpływ w każdym aspekcie naszego życia.

Każdy chce cieszyć się dobrym zdrowiem i wyglądać na mniej lat. Niestety, dieta, czy zdrowy tryb życia nie zawsze wystarczają. I co wtedy?
Medycyna estetyczna poczyniła potężne progresy w ostatnim czasie, przestała być przedmiotem tabu i coraz więcej ludzi po nią sięga. Istotne, z punktu widzenia bycia młodym jest ujędrnianie skóry. Jest to wyznacznik młodości i zdrowia, a także dobrego samopoczucia.

Permanentnie młodzi nigdy nie będziemy, a do tej momentu nie wylansowano eliksiru młodości, w związku z tym nie ma nic zdrożnego w korzystanie po zabiegi, które redukują procesy starzenia i odbijają się na ujędrnianie skóry .

Kobiety bardzo co chwila skupiają się na troszczeniu się o twarz, w momencie gdykompletnie zapominają o szyi. Brak dbałości tej części ciała sprzyja ostatecznym zmianom w formie skóry, która robi się nieatrakcyjna i mało sprężysta. W takiej sytuacji absolutnie uzasadnione wydaje się skorzystanie z zabiegu o nazwie lifting szyi. Polega na podniesieniu skóry szyi, poprzez nacięcie jej po zewnętrznych stronach szyi, usuwa się w ten sposób nadwyżkę obwisłej skóry. W skrócie, lifting szyi, jest obligatoryjny, wtedy gdy dochodzi do wątłości mięśni szyi. Sam zabieg przeprowadza chirurg plastyk, pacjent jest znieczulony, Nadmiar tłuszczu może być zaś odessany, czasem dochodzi także do usunięcia zwisającego mięśnia szyi. Kolejnym trapiącym kobiety problemem związanym z upływem czasu jest obwisła skóra na udach – sculptra – http://englander.com.pl/medycyna-estetyczna-wroclaw/sculptra-wroclaw-kwas-l-polimlekowy/

Piękne nogi na plaży

Autor: FuturePR
Źródło: FuturePR
Bardzo często skóra na udach zaczyna się marszczyć po ciąży lub w wyniku nadmiernego przebrania na wadze, czy tez schudnięcia. Usunięcie nadmiernej tkanki tłuszczowej z ud nosi nazwę liposukcja ud. Chirurg zaznacza miejsca, w których trzeba odessać nadmiar tkanki tłuszczowej, a później wprowadza w skórę igłę, poprzez którą nadmiar ten jest odessany, poprzez użycie ultradźwięków. Sama liposukcja ud, jest przeprowadzona przez lekarza chirurga, zastosowaniem znieczulenia miejscowego. W dzisiejszych czasach nikogo nie powinno dziwić korzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej, która sprawia, że dłużej możemy cieszyć się pięknym ciałem i staje się coraz bardziej dostępna i tańsza – lifting szyi.