W jaki sposób dopasować ciuchy dla pana?

Jakim sposobem dopasować odzież? Przemyśleć kilka czynników: jaka jest pogoda? do czego mają pasować? na jaką okazję masz się ubrać? Najpewniej zawsze przed zakupem przeprowadzić wstępną wybór kluczowych części garderoby, jakie zamierza się nabyć.

mężczyzna w koszuli

Autor: Wolfgang Lonien
Źródło: http://www.flickr.com
Dużo w kwestii nabycia kurtki (Kurtki męskie Ramoneski – zależy tutaj od personalnych wymogów,jak i od gustu klienta. Z powodu coraz zimniejszych temperatur znakomitym pomysłem jest rozpatrzenie kupna ciepłej odzieży.

Inny temat to skarpetki męskie . Jeśli na co dzień nie bawimy się w przebraniu cyrkowca lub nasz styl nie jest artystycznym misz-maszem, to ta cześć garderoby, drodzy panowie, powinna być powiązana do kolorystyki spodni.

Należy zatem pozostawić za sobą groteskowe pomysły zakładania białych skarpet do garniturów i czarnych lakierek. Absolutnie zabronione jest też połączenie skarpetek i sandałów. Stylowy mężczyzna to też właściwe dodatki, które dopełniają cały strój i nadają mu odpowiedniego charakteru. Staromodny kapelusik, czy elegancki zegarek po dziadku nie tylko zwracają uwagę, ale również dużo mówią o charakterze mężczyzny. Również porządny skórzany portfel jest swoistą wizytówką. A jego zawartość to już całkiem inna kwestia.