Jak sprawić, by poprawić sobie sylwetkę za pomocą odpowiednio dopasowanych ubrań?

Wiele osób cierpi na sporo kompleksów na temat swojego wyglądu zewnętrznego. I chociaż świetnie wiemy, że najważniejsze jest bogate wnętrze, to jednak przykładamy dużą wagę do naszej aparycji. Zwłaszcza, że dzisiejszy świat hołubi przede wszystkim młode i piękne osoby.

Wspaniała sylwetka sprawia, że czujemy się bardziej pewni siebie, tak na polu zawodowym, jak i prywatnym. Ale jeszcze istotniejsza jest akceptacja samego siebie. Jeśli polubimy siebie takimi, jakimi naprawdę jesteśmy, jakiekolwiek wyretuszowane zdjęcie w gazecie już nie popsuje nam humoru. Warto także wiedzieć, że jesteśmy w stanie w prosty sposób wyrzeźbić naszą figurę właściwą garderobą. Trzeba jedynie poznać kilka elementarnych reguł.

Przede wszystkim, musimy mieć świadomość swoich dobrych stron i niedostatków sylwetki. Te części, z których nie jesteśmy zadowoleni, po prostu zakrywamy, natomiast podkreślamy nasze wielkie atuty.Kupując ubrania, zwracajmy uwagę na ich model, tkaninę oraz kolor. Na szczęście, współczesna moda nadchodzi nam z pomocą. Obecnie na pokazach panuje tyle inspiracji, że niezwykle łatwo ułożyć modny strój, a w razie problemu, po prostu można skorzystać z oferty profesjonalnej stylistki lub style Coacha jak .

Najczęstszym problem obu płci jest odstający brzuszek. Można go ukrywać na kilka sposobów. Zawsze decydujmy się na górną część w stonowanych kolorach. Unikajmy wyraźnych printów, które mogą niepotrzebnie podkreślać tę część ciała. Mały brzuszek u przedstawicielek doskonale ukryje sukienka z baskinką. Ta czarodziejska falbana odwróci uwagę od wszelkich wypukłości i dodatkowo zaakcentuje linię talii.Jeśli mamy kształtne łydki, warto się nimi pochwalić, zakładając sukienki. Fasony z szerszym dołem będą idealne dla pań o dużych biodrach i mocno zarysowanych udach. Modele retro na dodatek cudownie akcentują talię i dodają całej figurze kobiecego wdzięku.

Trzeba zwracać szczególną uwagę na rodzaj tkaniny, z jakiej jest uszyte ubranie. Osoby, które borykają się z dodatkowymi kilogramami musimy odpuścić sobie elastyczne tkaniny, które niepotrzebnie podkreślają tuszę. Warto również stosować właściwe dodatki, które odwracają uwagę od niedostatków naszej figury.