Zbudź się na wiosnę

Każda z nas pragnie wyglądać atrakcyjnie, gdy wreszcie może zrzucić z siebie zimowe katany, swetry i szaliki. Cera jest przesuszona, włosy zniszczone od noszenia czapek, natomiast skóra domaga się pierwszych promieni słońca. Wiosna jest etapem przygotowawczym do lata. Kiedy i jak troszczyć się o siebie? Aby żyć w zgodzie ze swym ciałem dobrze jest dbać o nie przez okrągły rok.

Aktywność cielesna. Nikt Ci nie karze stać się wyczynowym sportowcem, acz trochę ruchu nikomu nie zaszkodziło. Nie posługuj się wymówkami, iż nie masz czasu, funduszy, jesteś zapracowana, na zewnątrz jest brzydka pogoda, bowiem z takowym podejściem do niczego nie dojdziesz. Odżywiaj się zdrowo. Nie idzie tu o diety, tylko o przemyślane konsumowanie produktów. Wiosna tuż tuż, więc będziemy mieli do wyboru co niemiara apetycznych sezonowych owoców oraz warzyw. Musimy z tego skorzystać, jako że jak zwykle zima poskąpiła nam takich darów natury. Po okresie jesienno-zimowym warto posprzątać a także odkwasić organizm. Dokonać tego można przez obniżenie konsumpcji produktów zwierzęcych,

kręcone-włosy-obrazek1

Autor: Stacie DaPonte
Źródło: http://www.flickr.com

aktywizujących napitków, ciężkostrawnych potraw, słonych zakąsek, po jakie w zimie szczególnie chętnie się sięga, by poprawić sobie humor. Wiosna budzi nas do życia, przeto korzystajmy ze świeżych jarzyn i owoców, a również kiełków lub ziół, które są bogactwem witamin.

Kędziorki. Pozwól sobie na wizytę u fryzjera, jaki zajmie się nimi profesjonalnie.czytaj także urządzenie hifu urządzenie hifuNie wyłącznie zatroszczy się o Twój nowy wygląd, lecz również je odżywi a także doradzi, jak o nie troszczyć się w domowych pieleszach. Do wyboru masz szeroką paletę odżywek i szampon do włosów kręconych. Ręce i stopy. Używaj każdego dnia kremu, a dwa razy na tydzień zrób peeling. Ciało. Wiosenny czas coraz to bliżej, zatem przy odrobinie ruchu i zdrowej diecie twe ciało nabierze jędrności. Można mu do tego pomóc używając kremów nawilżających. Najistotniejsza będzie systematyczność ich używania. Nic ci nie pomoże aplikowanie takich kremów raz w tygodniu. Czas zatroszczyć się o makijaż oczu. Polecam zestaw Revitalash do pielęgnacji rzęs.
Im wcześniej zaczniemy o siebie troszczyć się tym szybciej zobaczymy rezultaty. Także nie ma na co odkładać tego na potem, albowiem wiosna na pewno nie będzie na was czekać! Obudź się na wiosnę.