Bez kategorii

W jakich ubraniach najkorzystniej prezentuje się kobieta, która ma figurę typu klepsydra?

Moda chociaż jest stworzona dla każdego, rządzi się ona swymi prawami. Zależnie od wzorów, barw i fasonów bardziej pasują lub mniej do różnych typów sylwetki.

ozdoba

Autor: Biuro prasowe „Every Nature”
Źródło: Biuro prasowe „Every Nature”
Odpowiednio dobrane części garderoby, mogłyby podkreślać atuty figury i ukrywać to, czego nie chcielibyśmy eksponować.
Osoby szczupłe są niezwykle wielokrotnie pomijane w określaniu problemów z odpowiednim doborem ubrania. Utrzymuje się przeświadczenie, że osoby szczupłe we wszystkim prezentują się dobrze. Niestety nie zawsze to jest prawda. Szukanie ładnie prezentującej się odzieży oraz odzieży dopasowanej, bardzo często jest dla takich ludzi realnym wyzwaniem. Te problemy bardzo wielokrotnie dotyczą zmian w proporcji sylwetki. Może występować wąska talia i równocześnie może być dodana objętość niektórym częściom ciała przykładowo biodrem lub biustowi. Wtedy sprawdzą się znakomicie ubrania wzorzyste, usztywnienie oraz dodatkowe warstwy.

Zaintrygował Cię ten wpis? Szalenie nam przyjemnie. Po kluczowe informacje przejdź do następnego linku – tam zamieściliśmy dodatkowe wątki.

sukienka o kroju trapezowym w poprzeczne pasy z dekoltem kopertowym i usztywnieniem, bardzo prawidłowo wyeksponuje sylwetkę.

Figura typu klepsydra jest to najbardziej seksowna sylwetka, która eksponuje krągłe kształty bioder i biust. Ukazuje także wcięcie w pasie. Atuty sylwetki typu klepsydra podkreślają dopasowane spódnice. Są to spódnice ołówkowe z podwyższonym stanem lub spódnice mini. Dopasowane jeansy albo spodnie z szerszą nogawką również doskonale zaznaczą kobiece kształty. Mogą to być modele z podwyższonym stanem oraz dekoracyjnymi guziczkami. Mogą być także spodnie typowe. Warto jest również wyeksponować górne partie figury po założeniu dopasowanych bluzek, wzorów hiszpańskich, krótszych topów i ubrań z dekoltem w formie łódki albo literki V.

Figura rodzaju gruszka, to mocne biodra i uda. Panie, które pragną zamaskować obfite kształty w biodrach oraz udach wybrać powinny lekko rozszerzane spódnice, które posiadają długość za kolano. Wydłużą one postawę oraz zrównoważą nogi i szerszą górę.