Wieczorem wybierz smooky eye makijaż, gwarantuje idealny wygląd.

Moda wciąż się zmienia, ale nie całkowicie. Można bowiem znaleźć takie ciuchy i takie wizualne wzorce, które są mogą przetrwać próbę czasu. Jednym z nich jest na pewno smooky eye, a więc „dymkowy” makijaż oczu. Z jakiego powodu opłaca się go wybrać?

Makijaż na studniówkę

Autor: Biar Beauty Group
Źródło: Biar Beauty Group

Pierwszą zaletę już właściwie wskazaliśmy. Mianowicie: jest to bardzo uniwersalny typ makijażu. Smooky eye(zajrzyj tutaj) świetnie znosi kolejne sezony, a wobec tego możesz raz się go porządnie nauczyć, by móc go stosować przez wiele lat. Na pewno nie okaże się niemodny w ciągu kilku kolejnych sezonów. Wszechstronność tego rodzaju makijażu polega także na tym, że świetnie pasuje do różnych kreacji.

To bezpieczny wybór do praktycznie każdej stylizacji wieczornej i nie tylko. Nieistotne, czy wybierzesz zwiewną suknię lub tez spodnie i bluzeczkę z krótkim rękawem. Jeżeli przygotowujesz się na bankiet czy po prostu imprezę, smooky eye będzie prezentował się znakomicie. Nie stawia także dużych ograniczeń odnośnie typu urody. Nie rozmyślaj zbyt długo odnośnie tego czy taki rodzaj make-upu będzie do Ciebie pasować. Zwyczajnie go wypróbuj, najprawdopodobniej będziesz prezentować się świetnie.

Kolejny argument za jest taki, że ten rodzaj make-upu stanowi połączenie elegancji z kuszącym wdziękiem. Jeżeli chcesz prezentować się seksy, ten typ makijażu będzie szczególnie dobrym wyborem. Jednocześnie jest on całkowicie pozbawiony wulgarności. Wręcz odwrotnie, jest bardzo delikatny i bardzo kobiecy. Do wykonania make-upu trzeba Ci jedynie podstawowych barw. Wybierz czerń, oraz dwa odcienie brązu. To wystarczy, by stworzyć pełen uroku smooky eye. Nic nie stoi na przeszkodzie, by do tego dorzucić też jasną perłę a także błyszczące drobinki, by dodać makijażowi więcej życia. Dobrze wykonany makijaż – (profesjonalny makijaż wrocław) jest szykowny, ale na pewno nie można mówić o nudzie.