Wybielanie zębów u dentysty – w jaki sposób wygląda oraz czy gwarantuje należyte efekty?

Białe zęby niewątpliwie są wielkim atutem zarówno u kobiet jak także u mężczyzn, na nieszczęście nie każdy z nas może pochwalić się śnieżnobiałym uśmiechem.

biały uśmiech

Autor: BP
Źródło: BP

W wielu przypadkach niektóre osoby posiadają z natury ciemniejsze zęby i niestety nic nie jesteśmy w stanie na to zaradzić. Oczywiście możemy stosować przeróżne pasty wybielające lub nakładki, niemniej otrzymany efekt nie zawsze jest zadowalający. Wobec tego obecnie coraz większą popularnością cieszy się wybielanie zębów u dentysty.

Każdy fachowy gabinet stomatologiczny Wrocław proponuje wybielanie zębów. Wybielanie zębów zdoła odbywać się różnymi metodami, na przykład za pomocą specjalnej lampy. Jak wygląda takie wybielanie? Otóż po dokładnym oczyszczeniu zębów oraz zabezpieczeniu ich światłoutwardzalnym żelem nanosi się na zęby preparat wybielający. Następnie przez mniej więcej 20 minut zęby zostają naświetlone za pomocą specjalnej lampy. W trakcie jednego pełnego zabiegu naświetlanie wykonuje się dwa lub trzy razy. Oczywiście wybielanie zębów jest realizowane pod okiem zawodowca, wyłącznie kompetentny i doświadczony dentysta wołomin (strona http://www.wolomin.centrumdemed.pl/stomatolog-dentysta/) wrocław może zrealizować taki zabieg. Na szczęście oddając się w ręce profesjonalnego stomatologa masz gwarancję, iż wynik będzie naprawdę bardzo satysfakcjonujący.

wybielanie

Autor: birdco.pl
Źródło: birdco.pl

Metody, jakie stosuje dentysta (zobacz dentysta na nfz we wrocławiu) clinident wrocław naprawdę dają wyniki, ponieważ jest to fachowe, gabinetowe wybielanie, jakiego nie jesteśmy w stanie przeprowadzić w pojedynkę w domu. Aczkolwiek dentyści proponują również wybielanie domowe, jakie polega na stosowaniu przezroczystych nakładek na zęby oraz preparatu wybielającego. Nakładki takie są wykonywane indywidualnie w gabinecie stomatologicznym, tak żeby były dokładnie dobrane do zębów pacjenta. Rezultat zdoła być dostrzegalny już po drugim użyciu, jednak zaleca się używanie nakładek co najmniej przez 2 tygodnie. Jest to aktualnie jeden z lepszych i bardziej polecanych zabiegów wybielania zębów.