Wybieramy precjoza dla siebie – poradnik

Precjoza damy rzadko kiedy kupują same dla siebie. Najczęściej czekają aż ich ukochany wreszcie obdaruje ich naszyjnikiem. Pewnikiem, ażeby posiadać biżuterię dobraną bezbłędnie jest jednakże wyłącznie jedna sytuacja – gdy nabędziemy ją sobie samodzielnie.
Doskonała biżuteria powinna pasować do 4 spraw: twego typu urody, twej kreacji, twojego stylu, twej portmonetki.

Z pewnością musisz brać pod uwagę odcień biżuterii (błękitny topaz konweniuje do blondynki bądź osoby o typie urody „zima” a niekoniecznie będzie kapitalnie wyglądał u „jesieni”) jak też jej kontur.

Jeżeli masz ochotę odkryć więcej na omawiany temat, kliknij na odsyłacz do wpisu – informacje w tym miejscu zawarte są bardzo interesujące.

Biżuteria może tuszować poniektóre felery urody albo podkreślać to, co w nas najpiękniejsze. Klejnoty dobrane do konfekcji. Tu przede wszystkim zwróć uwagę na kolorystykę konfekcji a także materiał z jakiego stworzone są twe fatałaszki. Wielbicielki naturalności lepiej będą czuły się w biżuterii z rzemieni, paciorków bądź lampworków niż sztucznych szmaragdach. Z drugiej zaś strony, do używanej na co dzień garsonki nie zawsze konweniuje sznur korali, odpowiednia z kolei będzie biżuteria srebrna. Kupując precjoza dla siebie, częstokroć ulegamy pokusie, ażeby nabyć coś wyszukanego, zupełnie innego niż to, co posiadamy w swoich szafach – tego autora. Należałoby jednakże pamiętać o tym, iż jeżeli zakupisz biżuterię, której nie będziesz miała do czego włożyć, będzie cię jedynie frustrować.

pierścionki srebrne

Autor: KEEN
Podobny kłopot będzie ze stylem – jeżeli na co dzień nosisz swetry a także dzianinowe garsonki, wówczas awangardowej biżuterii – chociażby najpiękniejszej – nie będziesz miała kiedy założyć. Kieruj uwagę na to, w których ciuchach chodzisz najczęściej i do jakich sytuacji wymagasz biżuterii.

Nabywanie biżuterii jedynie dla jej formy jest miłe, jednak jeśli nie będziesz jej mieć do czego założyć, nikt nie dostrzeże jej piękna. Zwróć uwagę na pierścionki srebrne, które pasują nieomal do wszystkiego.