Wyczerpująca oferta kosmetyków niezbędnych każdemu facetowi

Swą trwałą renomę marka zawdzięcza sumiennie kultywowanej tradycji wykorzystywania sporej ilości esencji roślinnych w owych kosmetykach dbając, aby kompozycja była jak najbardziej naturalna i wolna od zbytecznej chemii.

Propozycja firmy to wyczerpująca propozycja kosmetyków niezbędnych każdemu panu w każdym wieku. Początek legendarnej marki Taylor of Old Bond Street to 1 września 1854r. Szybko pozyskał poważanie i wziętość pośród wyższych sfer za jakość i zastosowanie przy wytwórczości kosmetyków ekstraktów roślinnych. Jest to jedna z czołowych angielskich marek, jaka wręcz doskonale uosabia brytyjski charakter golenia na mokro.

golenie maszynką

Autor: Christina zur Nedden
Źródło: http://www.flickr.com

Przekazując okazałą paletę wysokiej jakości produktów do golenia, pielęgnacji włosów i skóry, zapachów i akcesoriów z nimi powiązanych, pozostaje marką wysoce pożądaną wśród dużej rzeszy mężczyzn. Zawdzięcza to przede wszystkim cenie, która w stosunku do jakości jest po prostu niewygórowana. I to naturalnie dzięki niej kremy Taylor of Old Bond Street są zwykle wybieranymi kremami, przez początkujących entuzjastów męskiego golenia na mokro (szczegóły oferty). Taylor of Old Bond Street to głęboko zakorzeniona historia konstruowania wytwornych wyrobów do męskiej twarzy.

Egzotyczne wonie takie jak, cytryna, limonka, róża i drzewo sandałowe zanurzone są w luksusowych kremach do golenia, z zapachem utrzymującym się jeszcze długo po goleniu. Wywodzące się z prawdziwych olejków eterycznych i ziół aromatycznych wonie te dają szczególne doznania, a łagodzące składniki pozostawiają ją gładką, delikatną i bez najmniejszych podrażnień.

Tradycyjne przyrządy do golenia i pielęgnowania włosów z logo Truefitt & Hill (zobacz tą stronę) służą panom od ponad 200 lat. Słynna linia zapachowa 1805 zaistniała dla upamiętnienia roku założenia firmy. Gustowne opakowania artykułów sprawiają, że świetnie nadają się na prezent. Zestaw luksusowych mydeł toaletowych dla facetów olśniewa orzeźwiającym morskim aromatem połączonym z bergamotką, mandarynką i kardamonem, okraszonym lawendą.

Ałun jest zwyczajnym minerałem, znany i stosowany już od wielu tysięcy lat. Posiada działanie aseptyczne i ściągające. –