Wygraj walkę ze zmarszczkami

Kwas hialuronowy to jeden z głównych a także najbardziej skutecznych składników zawartych w kosmetykach, które mają jako swój cel odmłodzić nasze ciała. krem pod oczy, krem z zielonej herbaty, balsam do ciała, krem antycellulitowy i krem do rąk, to tylko przykłady kosmetyków uzyskiwanych na bazie kwasu, które spowalniają procesy powstawania zmarszczek.

Serum z kwasem hialuronowym

Źródło: www.nantes.pl

Kwas wspomaga proces nawilżania naskórka i występuje także w takich kosmetykach jak mleczko do demakijażu czy peeling do twarzy. Młody człowiek ma go pod dostatkiem, jego ilość zmienia się wraz ze starzeniem. Skóra niestety staje się wtedy uboższa w wodę, w wyniku czego na skórze pojawia się coraz więcej zmarszczek. Kwas może być wstrzykiwany podskórnie lub łykać w postaci tabletek. Możliwy jest jeszcze inny sposób jego przyjmowania. To środki zawierające kwas. Przy wyborze pożądanego środka warto zwrócić uwagę na to, czy dobrze się wchłania – to najistotniejszy warunek powodzenia w kuracji kwasem.

Krem pod oczy , który zawiera kwas, zapobiega powstawaniu zmarszczek i czyni płytszymi już istniejące. Skóra pod oczami jest bardzo wrażliwa i to właśnie tam najszybciej pojawiają się tzw. „kurze łapki”. Stosowanie kremu pod oczy od razu łagodzi napięcie skóry i zwalcza wolne rodniki, spowalniając proces pojawiania się zmarszczek.

Kiedy masz ochotę dowiedzieć się czegokolwiek fascynującego, to pomocna strona (poradniapraxis.pl/przewlekle-zmeczenie/zespol.html) może dopomóc Ci w tym. Na tej witrynie znajdziesz tylko pożyteczne informacje.

Krem z zielonej herbaty jest rozwiązaniem odpowiednim dla osób mających problemy z cerą po w średnim wieku. Stosowanie kremu z zielonej herbaty dostarcza tlen do komórek, zmniejsza podrażnienia, głęboko nawilża skórę.

Balsam do ciała, który zawiera kwas hialuronowy, ułatwia dokładną pielęgnację całego ciała. Wzmacnia głębokie warstwy skóry, przyspiesza transport składników odżywczych oraz usuwanie toksyn zawartych wewnątrz skóry. Stosowanie balsamu do ciała, podobnie jak kremu antycellulitowego czyni skórę mniej napiętą i bardziej nawilżoną.

Doskonałym produktem przeznaczonym dla pań, które chcą zwalczyć cellulit, stanowi krem antycellulitowy zawierający kwas. Krem stosowany jest w kuracjach odchudzających, zmniejsza efekt skórki pomarańczy, pozostawia skórę jędrną i nawilżoną.

Suche i nieprzyjemne w dotyku dłonie to też wyzwanie dla kremów do rąk i preparatów powstałych na bazie kwasu hialuronowego. Krem do rąk intensywnie nawilża, zapobiega szybkiemu starzeniu się pod wpływem promieni słonecznych, pozostawia miękki naskórek i opóźnia proces starzenia się skóry na dłoniach.

Źródło: NANTES