Wyraź siebie – koszulki z nadrukiem!

Ludzie mają w zwyczaju patrzeć na innych pod kątem tego jak się prezentują. Dlatego też ubiór pełni nie lada funkcję w postrzeganiu naszej osoby.

Nie bez kozery znane powiedzenie „pokaż mi swoją szafę, a powiem ci kim jesteś” jest często przytaczane przez wielu stylistów oraz ludzi z branży mody. Opierając się na pierwszym wrażeniu, można bowiem stwierdzić czy dana osoba interesuje się modą i czy ma swój styl, a co więcej, poznać jej status materialny.Za pomocą ubrań ludzie komunikują się ze światem podkreślając własne, odrębne stanowisko. Poprzez ubiór wyrażają siebie, prezentują swoje poglądy i zainteresowania. Koszulki prinidea z nadrukiem stały się obecnie nie tylko częścią garderoby, ale niejako billboardami. Ich oryginalne wzornictwo idące w parze z wysoką jakością tkanin i trwałością druku powodują, iż T-shirt stanowi bazę wielu stylizacji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam aktualnie „w duszy gra”.

t-shirt z nadrukiem

Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com

jaka jest geneza koszulek z nadrukiem? Podobno moda (sprawdź ofertę w odzież outlet Dortex) na bawełniane koszulki narodziła się w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie w pewnym stanie niejaka firma zaprojektowała koszulki da drużyny futbolowej.

Sądzisz, że ten wpis jest ekscytujący? Jeśli tak, kliknij ten link – ten portal przedstawia zbliżone zagadnienia, one też są warte przeczytania.

Tak się spodobały kibicom, że zaczęli je podkradać. Błyskawicznie pojawił się na nich nadruk, który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny i tym samym zniechęcić złodziei. Zgadza się – pomysł spalił na panewce, a podpisane koszulki na stałe zagościły w świecie mody. Mody, która trwa do dnia dzisiejszego. Cały czas.

Barwne T-shirty pozwalają także wyróżnić się z tłumu, a jednocześnie zamanifestować przynależność do wybranej grupy. Dla każdego hip-hopowca wygląd wiąże się z przekazaniem pewnej idei – pozytywnego nastawienia do życia, a nadruki prinidea na koszulkach właśnie im to umożliwiają.
Śmieszne koszulki z nadrukiem potrafią rozbawić nas nawet w najbardziej kiepskich sytuacjach. Wyobraźmy sobie, że czekamy na pociąg w deszczowy i smutny poranek. Niewyspani, z nosem na kwintę. I nagle zjawia się obok nas młody człowiek, na którego koszulce dostrzegamy zabawny rysunek.
Czyż świat automatycznie nie staje się piękniejszy?
Zgadza się nikt nie powiedział, że koszulki z ”przekazem” powstały z myślą o młodzieży. Nic bardziej mylnego – dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”