Wyraź siebie, załóż T-shirt Mass!

Skejci. Subkultura młodzieżowa, coraz bardziej popularna wśród młodych ludzi. Osoby pokojowo nastawione do otaczającego ich świata, dla których najważniejsza jest doskonała zabawa i opanowanie coraz mocniej zapierających dech w piersiach i trudniejszych sztuczek.

skejt

Autor: Lord Jim
Źródło: http://www.flickr.com

Nie tylko na desce, również na rowerze, rolkach czy snowboardzie. Widują się na placach, lub specjalnie dla nich wybudowanych skateparkach, gdzie są w stanie ćwiczyć długie godziny. Nie są aroganccy, jednak ich ekstremalne zabawy nie są życzliwie odbierane przez społeczeństwo. Dlatego też często są przepędzani z terenów na których ćwiczą. Jak wygląda skejt? Jak reszta innych młodych ludzi, a zamysłem ich wyglądu jest zaakcentowanie pewnej idei – pozytywnego stosunku do życia. Jeszcze niedawno bazą były luźne spodnie, z opuszczonym krokiem. Teraz, niekoniecznie, bo wąskie rurki, które zawojowały ostatnio światem przedostały się także na obszar skateparku.

hip hop

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli interesują nas produkty, dodatki w stylu hip-hopowym warto zainteresować się rodzimą firmą Mass Denim. Jej produkty utrzymane są w miejskim i hip-hopowym stylu. Produkty Mass to połączenie jakości i unikalnego designu. W związku z powyższym Mass to wiodąca marka na polskim rynku. Koszulki Mass to najbardziej rozpoznawalny produkt firmy (zobacz ofertę). Ich niebanalne wzornictwo w połączeniu z doskonałą jakością tkanin sprawiają, że T-shirt jest nie tylko częścią ubrania, ale doskonale podkreśla nasz styl. Od początku istnienia marka współpracowała z wieloma artystami w kraju, jak i na świecie. To powoduje, że Mass Dnm wciąż zdobywa nowych klientów.Jedyne co może budzić nasze rozdrażnienie to ich „nadmierne zamiłowanie” do sztuki. A sztuką tą jest graffiti. o ile by tylko znalazło się więcej miejsc, w których grafficiarze mieliby pole do pokazania swoich dzieł, świat byłby o wiele piękniejszy. Na szczęście istnieją także specjalnie wytypowane miejsca, w których możemy ujrzeć prawdziwe dzieła sztuki. Warto więc zapoznać się bliżej z ową subkulturą, aby zobaczyć, że koncentruje ona w swoich kręgach ludzi dobrych, życzliwych i spełniających swe pasje. Nie kierujmy się stereotypami, pozwólmy młodym ludziom wyrażać siebie, choćby na T-shircie.