Posted on

Dla kogo outfit wojskowy?

moro
Wojskowe akcenty można znaleźć w modzie od dawna. Wielu kobietom taka stylizacja przypadła bardzo do gustu. Dlaczego opłaca się wybrać stylizację militarną? Przede wszystkim dlatego, iż styl wojskowy uwydatnia indywidualizm oraz siłę charakteru. Dodaj do własnej stylizacji dodatki wojskowe, a Twój outfit natychmiast nabierze pewnej charyzmy. To doskonały strój, by podnieść nieco poziom pewności siebie lub podkreślić mocny charakter. Militaria są kojarzone z twardym kodeksem, ale styl wojskowy nie musi mieć zupełnie nic wspólnego z zachowawczością. Zupełnie na odwrót, idealnie odróżni Cię w tłumie i zaznaczy Twój indywidualizm.

Continue reading Dla kogo outfit wojskowy?

Posted on

Ciekawe wzory – kalkomania i tatuaże zmywalne

Szczególnie dla dzieci niezwykle cenną pamiątką z wakacji są różnego typu tatuaże oraz innego rodzaju zdobienia ciała. Warkoczyki u dziewczynek są niemniej popularne i przez nie rozchwytywane. Tatuaże zmywalne to znakomita alternatywa dla tatuaży na stałe, która będzie w pełni bezpieczna także dla najmłodszych. Wiele wzorów i napisów do wyboru jest zachwycająca. Dobre propozycje, które odnaleźć można zarówno w kraju, jak i za granicą znakomicie trafiają w gust zainteresowanych wykonaniem tego typu ozdoby.

Continue reading Ciekawe wzory – kalkomania i tatuaże zmywalne

Posted on

Pomysł nie tylko na lato, tatuaże na wodę – kilka porad

Czy przypominacie sobie Zombie Boya, człowieka z tatuażami? Jego wizerunek wykorzystała Lady Gaga w teledysku, był modelem… Jest przykładem na to, że tatuaże zagościły na dobre do show biznesu. Aktualnie swoje ciała tatuuje większa część gwiazd i mimo, że nie wszystkie się z tym afiszują niełatwo z trudem odnajdziemy celebrytę bez tatuażu.

Continue reading Pomysł nie tylko na lato, tatuaże na wodę – kilka porad

Posted on

Tatuaże zmywalne i naklejki na szybę

Tatuaże
Swego czasu w wielu kulturach na tatuaż mogli sobie pozwolić wyłącznie nieliczni. Głównie byli to plemienni wojowie. Przyozdabianie skóry tatuażem posiadało znaczenie kultowe. Potem tatuaże robili sobie zwyczajni ludzie, lecz przeważnie był on kojarzony z kryminalnym półświatkiem. Z biegiem lat jednakże uległo to zmianie. Tatuaże zaczęli wykonywać aktorzy, soliści a nawet dyplomaci.

Continue reading Tatuaże zmywalne i naklejki na szybę