Z jakiego powodu niektóre osoby nabywają jedynie odzież markową, czy naprawdę warto za nią tyle płacić?

Dla niejednej osoby marka odzieży, którą mają na sobie pełni ogromną rolę. Goniąc za modowymi nowościami potrafią wydawać oni bardzo duże kwoty na ubrania tylko z tego powodu, że mają one przyszytą jakąś metkę. Uważają oni, że noszenie markowych ubrań zagwarantuje im odpowiedni styl i prezencję, dzięki czemu nie będą odstawali od innych.

www

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Inni z kolei kupując ubrania znanych marek stawiają na jakość – wychodzą bowiem z założenia, że wykonane z porządnych, solidnych tkanin wytrzymają odpowiednio długi czas noszenia, a nie ponaciągają się po pierwszym praniu. I za jakość tę są skłonni parę razy więcej zapłacić, niż za podobne towary mniej popularnych firm. W rzeczywistości, jak się przyjrzy towarom cenionych i znanych wytwórców odzieży, to bez żadnego problemu przyzna się rację i jednym i drugim. Markowe ubrania są z pewnością droższe, lecz większość ludzi po ich założeniu

Model w dżinsowym ubraniu

Autor: BlPlN
Źródło: http://www.flickr.com

zobaczy sporą różnicę w szyciu i jakości. Po prostu są one wygodne, dobrze się układają, a użyte tkaniny najwyższej jakości powodują, że nosić je będzie można dłużej niż jeden sezon. Doskonałym przykładem tego typu marki odzieżowej jest Levis. Już kilka dekad temu jeansowe spodnie tej firmy pokochała na początku cała Ameryka, a niewiele później pozostała część świata.

Zaprojektowanych w tym czasie zostało parę legendarnych wręcz modeli, jakie po dziś dzień uznawane są za wzór porządnych spodni z jeansu.

Zainteresowany? To dla nas fantastyczna informacja. Więc kliknij tu bielizna damska sklep i oglądaj do woli następne rzetelne wątki.

I tak jak już przed chwilą było wspominane – spodnie jeansowe doskonale leżą, ponieważ są świetnie uszyte i zaprojektowane. Również do jakości nie ma się co przyczepić, firma cały czas trzyma najwyższą jakość, spodnie są szyte z grubego, solidnego jeansu i faktycznie takie spodnie bez żadnego problemu można nosić przez kilka lat. Dla niejednej osoby barierą jest cena – markowe spodnie damskie Levis mogą bowiem kosztować nawet dwa razy więcej niż produkty innych firm. Jednak wiele osób będzie wolało kupić jedne, rzeczywiście porządnie uszyte i solidne spodnie, w jakich będzie można długo chodzić, niż kilka par niemarkowych ubrań, które mogą wytrzymać co najwyżej parę miesięcy.