Zabawne t-shirty są fajne!

Istnieje sporo fajnych sposobów na pokazanie otoczeniu swojego humoru. Jeśli oczywiście nasz typ humoru jest akceptowalny, a więc nie śmiejemy się, przynajmniej publicznie z różnego rodzaju świętości wielce istotnych dla chyba każdego dojrzałego Polaka, definitywnie nie ma żadnych przeciwwskazań ku temu, aby starać się ukazać własne poczucie humoru, postrzeganie otaczającego nas świata. Szczególnie w naszym kraju zauważyć można dużo absurdów, zatem trudno nie wyśmiewać się z nich. Właśnie: ale jak?

A może założenie śmiesznej koszulki spowoduje, że tak jakby zamanifestujemy swoje oblicze? Co prawda zabawna koszulka nie jest wielce niestandardowa, ale można powiedzieć, iż założenie na swoje ciało nietypowej koszuleczki wcale nie jest kiepskim rozwiązaniem. Zwłaszcza, że bądź co bądź wzorów tego typu t-shirtów jest od zatrzęsienia. Ciężko nie zauważyć, iż w wielu przypadkach właściciele takich koszulek są tak jakby pozerami, lecz z drugiej strony: zapewne się za takich sami nie uważamy, więc nie wnikajmy przesadnie, ponieważ mamy wiele bardziej interesujących rzeczy do wykonania.

t-shirt z nadrukiem

Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedyś nie (ważny link) było większego wyboru, jeżeli w rachubę wchodziły nietypowe wzorki, znaki oraz napisy. Fajnie, że ostatnio to się znacznie zmieniło. A więc czymś wielce powszechnym jest choćby umieszczane na koszulkach świeżych memów. Perfekcyjny przykład bardzo szybkiego reagowania to chociażby dystrybucja t-shirtów dot. mega hitu Youtube, a mianowicie – Hera, koka, hasz, LSD. A zresztą sami także mamy możliwość skonstruować własny tekst na t-shircie!

Stwórz

Trudno nie natrafić na taki sklep z koszulkami, gdzie nie ma tego typu możliwości. Pamiętajmy jedną kwestię: często te koszulki są z beznadziejnego materiału, bo są sprowadzane w tysiącach z Chin. Niby teraz praktycznie wszystko sprowadza się z Azji, ale akurat w przypadku t-shirtów z napisami jest nieco słabiej. Czyli pierzmy umiejętnie koszulki, zwróćmy uwagę na nie, a zapewne będziemy przez dłuższy okres czasu mieli okazję pokazywać za ich pomocą swoje poczucie humoru. Humor to podstawa, coś dzięki czemu możemy nareszcie zapomnieć o wszelkich kłopotach.