Zabawne t-shirty są fajne!

Istnieje sporo fajnych sposobów na pokazanie otoczeniu swojego humoru. Jeśli oczywiście nasz typ humoru jest akceptowalny, a więc nie śmiejemy się, przynajmniej publicznie z różnego rodzaju świętości wielce istotnych dla chyba każdego dojrzałego Polaka, definitywnie nie ma żadnych przeciwwskazań ku temu, aby starać się ukazać własne poczucie humoru, postrzeganie otaczającego nas świata. Szczególnie w naszym kraju zauważyć można dużo absurdów, zatem trudno nie wyśmiewać się z nich. Właśnie: ale jak?

A może założenie śmiesznej koszulki spowoduje, że tak jakby zamanifestujemy swoje oblicze? Co prawda zabawna koszulka (zobacz: koszule męskie z haftem) nie jest wielce niestandardowa, ale można powiedzieć, iż założenie na swoje ciało nietypowej koszuleczki wcale nie jest kiepskim rozwiązaniem. Zwłaszcza, że bądź co bądź wzorów tego typu t-shirtów jest od zatrzęsienia. Ciężko nie zauważyć, iż w wielu przypadkach właściciele takich koszulek są tak jakby pozerami, lecz z drugiej strony: zapewne się za takich sami nie uważamy, więc nie wnikajmy przesadnie, ponieważ mamy wiele bardziej interesujących rzeczy do wykonania.

t-shirt z nadrukiem

Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedyś nie było większego wyboru, jeżeli w rachubę wchodziły nietypowe wzorki, znaki oraz napisy. Fajnie, że ostatnio to się znacznie zmieniło. A więc czymś wielce powszechnym jest choćby umieszczane na koszulkach świeżych memów. Perfekcyjny przykład bardzo szybkiego reagowania to chociażby dystrybucja t-shirtów dot. mega hitu Youtube, a mianowicie – Hera, koka, hasz, LSD. A zresztą sami także mamy możliwość skonstruować własny tekst na t-shircie!

Stwórz

Trudno nie natrafić na taki sklep z koszulkami, gdzie nie ma tego typu możliwości. Pamiętajmy jedną kwestię: często te koszulki są z beznadziejnego materiału, bo są sprowadzane w tysiącach z Chin. Niby teraz praktycznie wszystko sprowadza się z Azji, ale akurat w przypadku t-shirtów z napisami jest nieco słabiej. Czyli pierzmy umiejętnie koszulki, zwróćmy uwagę na nie, a zapewne będziemy przez dłuższy okres czasu mieli okazję pokazywać za ich pomocą swoje poczucie humoru. Humor to podstawa, coś dzięki czemu możemy nareszcie zapomnieć o wszelkich kłopotach.