Posted on

Zastosowania nowoczesnej chirurgii estetycznej stanowią niezwykłą pomoc dla mnóstwa osób

kobieta przy falochronie
Wygląd jest na obecną chwilę niezmiernie ważny i przeznaczamy dużo czasu na to, aby się pięknie prezentować. Zależy nam, aby być dobrze odbieranym przez ludzi, a to przecież przez nasz ubiór czy uczesanie spełniana jest ocena i wynika pierwsze wrażenie, jakie w licznych przypadkach jest decydujące.

Continue reading Zastosowania nowoczesnej chirurgii estetycznej stanowią niezwykłą pomoc dla mnóstwa osób

Posted on

Pozbycie się nadmiaru tłuszczu – sprawdź na ten temat nieco więcej

zabieg
Kiedy myślimy o tym, żeby lepiej wyglądać, to zastanawiamy się nad tym, by schudnąć. Dla wielu osób to priorytet. Ale rzeczywistość prezentuje się tak, że mnóstwo ludzi niestety nie ma pojęcia, jak pozbyć się zbyt dużą ilość tłuszczu. Zdarza się tak, że okazuje się, że trenowanie i odpowiednia dieta to za mało, ludzie chcą szybszych efektów. Wtedy interesującą możliwością może być liposukcja ultradźwiękowa cena takiego zabiegu jest bardzo różna. Nie jest, bowiem prosto określić jedną cenę dla różnych pacjentów.

Continue reading Pozbycie się nadmiaru tłuszczu – sprawdź na ten temat nieco więcej

Posted on

Zabiegi dermatologiczne odmładzające

Wellderm to wyjątkowe Centrum mające w swojej ofercie bardzo obszerny zakres zabiegów z dziedzin: medycyna estetyczna, dermatologia estetyczna i dermatochirurgia. Nie licząc tych zabiegów w ofercie Wellderm znajduje się bogata oferta zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających. Mezoterapia bezigłowa pozwala szybko i bezinwazyjnie podać skórze wszystkich substancji odżywczych. Do tego celu wykorzystywane jest zjawisko elektroporacji, polegające na zwiększeniu przepuszczalności błon komórkowych. W skutek tego substancje odżywcze aktywne mogą być bez trudności i w krótkim czasie dostarczone w głąb skóry.

Continue reading Zabiegi dermatologiczne odmładzające