Zabiegi dermatologiczne odmładzające

Wellderm to wyjątkowe Centrum mające w swojej ofercie bardzo obszerny zakres zabiegów z dziedzin: medycyna estetyczna, dermatologia estetyczna i dermatochirurgia. Nie licząc tych zabiegów w ofercie Wellderm znajduje się bogata oferta zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających. Mezoterapia bezigłowa pozwala szybko i bezinwazyjnie podać skórze wszystkich substancji odżywczych. Do tego celu wykorzystywane jest zjawisko elektroporacji, polegające na zwiększeniu przepuszczalności błon komórkowych. W skutek tego substancje odżywcze aktywne mogą być bez trudności i w krótkim czasie dostarczone w głąb skóry.

dermatologia, zabiegi estetyczne

Depilacja laserowa
Depilacja laserowa to bardzo skuteczna metoda trwałego likwidowania nadmiernego owłosienia. Z wykorzystaniem nowatorskiej technologii IPL zabiegjest błyskawiczny i absolutnie bezbolesny – zabieg jest bardzo skuteczny.

Odmładzanie
Starzenie skóry następuje, gdy pod wpływem czynników zewnętrznych i wewnętrznych dochodzi do zmian w strukturze skóry. Powoli zanikają włókna elastyny i kolagenu, natomiast w tkankach zmniejsza się zawartość składników nawilżających. W konsekwencji skóra traci jędrność i sprężystość, pojawiają się kolejne zmarszczki. Starzenia nie da się całkowicie zastopować, aczkolwiek za przyczyną odpowiednich zabiegów można w znacznym stopniu zahamować i złagodzić jego przebieg.

Kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy wspólnie z włóknami elastyny i kolagenu – decyduje między innymi o sprężystości skóry. Dzięki swoim higroskopijnym właściwościom kwas pozwala utrzymać odpowiedni stopień nawilżenia tkanek. Cząsteczki kwasu hialuronowego pełnią ponadto funkcję nośnika, umożliwiając transport substancji. Wraz z wiekiem jego zawartość maleje, co w rezultacie doprowadza do pojawiania się zmarszczki. Ten proces można zahamować i odwrócić stosując kwas hialuronowy.

Makijaż trwały
Pozwala uwydatnić naturalne piękno twarzy. Podkreśla zalety urody i zakrywa niedociągnięcia. Dzięki makijażowi nawet zaraz po przebudzeniu twarz jest świeża a uroda subtelnie podkreślona. Bardzo dobrze zastępuje powszedni makijaż. Godny podziwu makijaż stały potrafi dostosować się barwą i wyrazem do urody tak, by stanowił idealne dopełnienie.

To tylko niektóre zabiegi jakie oferuje Wellderm, zainteresowanych zapraszamy na do odwiedzin strony