Zabiegi medycyny estetycznej – na co chętnie się decydujemy?

Z roku na rok coraz częściej sięgamy po zabiegi, jakie oferuje medycyna estetyczna. Współczesne metody pielęgnacji oraz odmładzania skóry proponowane przez sprawdzone kliniki pozwalają osiągać doskonałe rezultaty i to w krótkim czasie. W dodatku wraz z rozwojem technologi, udostępnianych jest coraz więcej skutecznych, małoinwazyjnych i niemal bezbolesnych zabiegów. Na jakie najczęściej się decydujemy?

twarz-kobiety

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Jednym z najbardziej popularnych zabiegów w ostatnich latach jest zabieg Geneo, oferowany jako innowacyjna pielęgnacja skóry. Geneo to przełomowa technologia firmy Pollogen, która zapewnia uzyskanie trzech efektów jednocześnie: złuszczanie skóry, wchłanianie odżywczych substancji rewitalizujących, naturalne dotlenienie skóry od środka. Jeśli interesuje nas zabieg Geneo Warszawa , Kraków, Wrocław czy inne większe miasta to z pewnością miejsca, w jakich znajdziemy rekomendowane gabinety. Warto wspomnieć, że ta metoda pielęgnacji jest odpowiednia dla każdego typu skóry i różnych karnacji oraz można ją stosować na wszystkim obszarach twarzy. Dodatkową zaletą jest krótki czas trwania zabiegu i szybko po nim pacjentka może wrócić do zwykłych czynności. Zależnie od efektów jakie chcemy uzyskać zabieg występuje w dwóch wariantach: NeoRevive® i NeoBright®. Jeżeli zdecydujemy się na Geneo Warszawa bez względu na wybraną opcję zaoferuje nam na pewno bogaty wybór, nie tylkowyłącznie pod względem specjalistów, lecz także cen.

Natomiast kiedy interesuje nas redukcja zmarszczek Warszawa też ma sporo do zaoferowania. W stolicy można odjąć sobie lat między innymi poprzez laseroterapię, zabiegi z kwasem hialuronowym bądź toksyną botulinową, peelingi, dermabrazję, zabiegi z osoczem bogato-płytkowym PRP.

Warto umówić się na konsultację, w trakcie której specjalista podpowie jaki zabieg będzie optymalny dla naszej skóry, gdyż metody redukcji zmarszczek dopasowywane są w zależności od ich położenia, nasilenia i etiologii. Nie traci na popularności także powiększanie ust Warszawa bowiem lokalizacją, gdzie panie niezwykle chętnie wybierają ten właśnie zabieg. Na powiększanie ust w Warszawie często decydują się zarówno kobiety w okolicach trzydziestki, które chcą bardziej uwydatnić swoje wargi, ale również panie w średnim wieku, u których usta straciły na estetyce w wyniku naturalnych procesów stażeniowych.