Zadbane dłonie oraz paznokcie są wizytówką pięknej kobiety – obecnie jest tyle fantastycznych technik robienia manicure, że aż można oszaleć ze szczęścia

Każda kosmetyczka w dzisiejszych czasach powinna się regularnie doszkalać, ponieważ trendy zmieniają się każdego tygodnia. Aby mieć dobrą renomę musimy podążać za modą i proponować swoim klientkom najlepsze oraz najmodniejsze metody malowania paznokci. Francuski manicure, pomimo tego, że jest ciągle szykowny i trendy, zaczyna być powoli wypychany przez bardziej nowatorskie propozycje.Każda kosmetyczka powinna wiedzieć co to Metal Manix. Jest to nowoczesny patent malowania paznokci. Choć nie do końca malowania, ponieważ metoda Metal Manix polega na posypywaniu paznokci specjalnym pyłkiem, a później delikatnym wmasowaniu tych drobinek w płytkę paznokcia. Rezultat jest rewelacyjny. Nasze płytki mogą błyszczeć się złotem lub srebrem – tak jakby były doprawdy posypane drobinkami tego cennego kruszywa.

Jeżeli pragniesz rozkręcić własny biznes musisz także zakupić krzesło kosmetyczne. Jest to zdecydowanie potrzebny przyrząd w każdym salonie kosmetycznym. Możesz na nim robić manicure oraz pedicure. Ale to nie koniec plusów. Krzesło krzesło medyczne na kółkach kosmetyczne jest idealne także do przeprowadzania masaży twarz lub permanentnych makijaży. Krzesło posiada możliwość regulowania wysokości, ale również stopnia nachylenia oparcia albo samego zagłówka. Krzesło kosmetyczne usprawni Ci robotę, a nowe klientki będą doceniać miłe zabiegi w komfortowych realiach.


Należy inwestować w nowinki, żeby rozkręcać biznes oraz wyprzedzać rywali!