Zainwestuj w dobre samopoczucie

Według ankiety, o której donosił „The Daily Mail”, przeciętna kobieta krytykuje swój wygląd na ogół 36 razy w ciągu dnia. W obecnych czasach, gdy dostępne są skuteczne środki korygujące nasze niedoskonałości, nie wahamy się z nich korzystać. Jakie zabiegi Polki wykonują najczęściej?

kosmetyczka

Autor: Laura D’Alessandro
Źródło: http://www.flickr.com
Niezmiennie zabiegiem numer jeden, wykonywanym przez pacjentki klinik urody jest powiększanie piersi, zarówno tkanką tłuszczową czy żelem, jak i z wykorzystaniem implantów silikonowych. Krągły, jędrny biust to niewątpliwie jeden z ważniejszych atrybutów kobiecości, z tego powodu ogromna popularność operacji korygujących wielkość i kształt piersi wcale nas nie dziwi.

Mimo że lifting twarzy Kraków wydaje się być posunięciem dosyć radykalnym, wciąż jest niezwykle popularny.

Czy tego rodzaju porada wzbudziła u Ciebie ciekawość? Jeśli tak, to poznaj ten bardzo wyczerpujący artykuł (http://englander.com.pl/wampirzy-lifting-wroclaw/). On zapewne też jest wart poznania.

Jest to chirurgiczna metoda odzyskania tego, co skradły czas i siła grawitacji. Podczas zabiegu, skóra zostaje napięta, wygładzona przez co pacjentki odzyskują młodzieńczy profil. I chociaż nie obejdzie się bez blizn, są one dyskretnie ukryte w owłosionej skórze głowy lub zasłonięte przez ucho. Nieinwazyjnie i bez bólu? Oczywiście. Medycyna estetyczna proponuje szereg zabiegów poprawiających urodę, odbywających się bez cięć czy szwów. Wygładzanie rysów twarzy toksyna botulinową, wypełniacze w postaci kwasu hialuronowego czy peelingi chemiczne to skuteczne inwestycje w piękno. Bezinwazyjnym zabiegiem jest również często przeprowadzana epilacja.

depilacja

Autor: Elite
Źródło: Elite
Depilację można przeprowadzić osobiście w zaciszu domowym, jednak jej efekty są nietrwałe – po pewnym czasie włoski odrastają. Depilacja laserem jest o tyle bardziej skuteczna, że już na stałe usuwa zbędne owłosienie występujące na ciele. Zastosowanie depilacji, nie tylko pozwoli zrezygnować z maszynek, depilatorów czy kremów depilujących, ale polepszy wygląd naszej skóry, zapewni odpowiednią higienę ciała, oraz zdecydowanie doda nam pewności siebie.

W dzisiejszych czasach, nadmierne owłosienie na kobiecym ciele stanowi problem kosmetyczny. Bywa, że wynika on z urody kobiety, czasem jest przejawem zaburzeń hormonalnych. Jednak w obu tych przypadkach nie jesteśmy zmuszone by męczyć się z tym przykrym problemem.