Zamykanie poszerzonych naczynek na policzkach

Usuwanie rozszerzonych naczynek na twarzy jest dziś jednym z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w gabinetach medycyny estetycznej, jako że coraz to więcej ludzi zmaga się z tak zwanymi pajączkami oraz nawracającym rumieniem.

Jeśli nieestetyczna siatka rozszerzonych naczynek na twarzy stale się zwiększa, a pieczenie skóry jest coraz bardziej intensywne, znaczy to, iż należy skorzystać z ciągu zabiegów

Zobacz

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Teleangiektazje – to trwałe rozszerzone naczynia włosowate, które przebijają przez naskórek w postaci „nitek” i większej liczbie tworzą „pajęczą sieć”. Rozszerzone naczynka mogą się pojawić na każdym rodzaju cery, jednak szczególnie narażona jest cera cienka, delikatna. Specyficzne pajączki najczęściej pojawiają się w okolicy policzków, nosa a także brody. Naczynka rozszerzają się i tworzą nieestetyczny rumień pod wpływem wielu czynników: po wypiciu gorącej kawy oraz mocnej herbaty, po wypiciu alkoholu bądź też po spożyciu pikantnych dań, pod wpływem wahań temperatury, pod wpływem niekorzystnych warunków pogodowych: wiatru, mrozu a także promieni słonecznych, zdenerwowania. Zamykanie naczynek Wrocław. Przed zabiegiem lekarz medycyny plastycznej ocenia, z jak dużymi zmianami zmaga się pacjent, to jest jak głęboko znajdują się naczynka (https://www.dermamed.com.pl/oferta/naczynka) oraz jaka jest ich wielkość. Na tejże podstawie dobiera prawidłową długości fali, która będzie wydzielana przez laser bądź przez elektrodę. Należy pamiętać, że co najmniej dwa tygodnie przed zabiegiem nie powinniśmy przyjmować ziół fotouczulających oraz farmaceutyków z kwasem salicylowym. Laser IPL to kolokwialna nazwa narzędzia, które pozwala na zamknięcie naczynek z zastosowaniem energii świetlnej.

Nasz wpis wydaje się być naprawdę ciekawy? Myślimy zatem, że przypadnie Ci do gustu też moja strona (http://www.englander.com.pl/medycyna-estetyczna-wroclaw/karboksyterapia/), gdzie znajdziesz wiele dodatkowych wiadomości.

Strategia ta jest przeznaczona dla każdego, kto zmaga się z zauważalnymi gołym okiem „pajączkami”. Poszerzone naczynka zostają zamykane z pomocą ruchomej głowicy, która emituje światło o wskazanej częstotliwości. W czasie zabiegu dochodzi do procesu fototermolizy: światło lasera trafia w głąb naczynka, żeby pozostało pochłonięte przez hemoglobinę, zatem czerwony barwnik krwi. W następnym etapie zabiegu wiązka lasera jest zamieniona w energię cieplną.
Jeśli chodzi o leczenie trądziku laser także może okazać się pomocny (przeczytaj więcej). Do skutecznych strategii laserowego leczenia trądziku zalicza się frakcjonowanie nieablacyjne albo zestawienie frakcjonowania z ablacją.