Posted on

Bierzmy tylko te z atestem

Pefrumy „With Love" Mohito
Im mocniej jesteśmy wrażliwi na różnego typu związki chemiczne, tym bez wątpienia większą uwagę przykładamy na to, czym smarujemy własne ciało. Im więcej atestów posiada konkretny balsam, albo flakonik wody toaletowej, tym z pewnością poczujemy się bezpieczniej, bo posiadamy znaczniejszą świadomość, że nie wpłyną one negatywnie na naszą cerę oraz że nie zjawią się na niej żadne niechciane krostki lub zaczerwienienia.

Continue reading Bierzmy tylko te z atestem

Posted on

Wody kolońskie – idealny upominek dla pań i mężczyzn

perfumy
Wody toaletowe to idealne oraz genialnie słynne rozwiązanie na prezent niezależnie od okoliczności. Wyjątkowo oszczędne oraz dostępne w wielu nietuzinkowych zapachach urzekają swoją wydajnością. Wody kolońskie zaistniałe już w XVIII wieku są przykładem wód toaletowych, w swoim składzie zawierają z roztwór alkoholu i olejków eterycznych.

Continue reading Wody kolońskie – idealny upominek dla pań i mężczyzn

Posted on

Duże znaczenie małych przyjemności w życiu

Versace woda toaletowa
Obieramy nową strategię. Zamiast namawiać Cię do restrykcyjnej diety, katorżniczego wysiłku fizycznego tudzież ”cudownych” kuracji, mamy zamiar uzmysłowić Tobie, że chwile przyjemności mają nie lada znaczenie dla naszego zdrowia. Masz w ostatnim czasie problemy z koncentracją?

Continue reading Duże znaczenie małych przyjemności w życiu

Posted on

Zapachy – zwracamy uwagę na ich rozmiar

Perfumy
Przeważnie przy wyborze perfum kierujemy się kwotą, jak i również wielkością flakonika, chcąc by naszego zapachu było jak najwięcej. Od czasu do czasu jest również tak, iż odkładamy jakiś perfum uważając go za drogi, a nie poświęcamy uwagi na to, że jest on trochę droższy niż te perfumy, których używamy jeszcze zupełnie niedawno. Czasem jest tak, iż warto wybrać większą butelkę, gdyż chociaż zapłacimy za nią więcej, to w przeliczeniu na mniejsze pojemności, ma szanse się okazać, że sporo zaoszczędziliśmy.

Continue reading Zapachy – zwracamy uwagę na ich rozmiar