Zara – hiszpańska firma flagowa

Gdy w 1975 roku Amancio Ortega zakładał swój pierwszy sklep w La Coruni na pewno nie wyobrażał sobie, że trzy dekady później będzie najbogatszym mieszkańcem Hiszpanii i zajmie piątą lokatę w rankingu światowych krezusów w 2012 roku. A był tak przekonany o sukcesie, że jego plany się spełniły? Ciężko orzec.

buty

Autor: Solo Femme
Źródło: Solo Femme

Co jest natomiast pewne to to, że dziś każda kolekcja Zara jest obserowana w świecie trendów z wielkim zainteresowaniem. Nie dziwota, każdy kto jest na bieżąco z kreacjami iberyjskiego potentata – na stronie internetowej, w magazynie modowym albo w TV – z pewnością dostrzeże, że kreacje są wykonane perfekcyjnie, a materiały użyte do wyprodukowania są najlepszej jakości. Właściwie w tych 2 atrybutach można zauważyć źródła ogromnego sukcesu iberyjskiego biznesmena.

Znaczącą rolę odgrywa również dobry marketing. Od teraz główną twarzą tej renomowanej marki jest wybitny piłkarz i światowy gwiazdor – David Beckham. Przedmiotem promocji w tym przypadku jest nowa bieliźniana kolekcja Zara. Wynajmowanie gwiazd do reklamowanie marki to sprytne posunięcie marketingowe, które gwarantuje wiele dobrego przedsiębiorstwu. Jednak tak czy siak, Zara nie pochłania wielkich środków na marketing, bo firma ta jest znakomicie rozpoznawana na całym globie. Szyldy ze słowem Zara można spotkać w 50 państwach świata.

buty damskie

Autor: Tosca Blu
Źródło: Tosca Blu

Wiosna to okres silnie kapryśnej aury – przecież mawia się, że kwiecień-plecień, bo przeplata, trochę zimy, trochę lata. Miesiące bywają ciepłe, lecz zdarza się, że sporo pada. Na takie wilgotne dni dobre będą stylowe kozaki Zara, oferowane w nowej kolekcji tej renomowanej marki. Jeśli nie zamierzasz wychodzić z mieszkania, by obejrzeć towary w sklepie, możesz zakolegować się z nowatorską stroną internetową firmy, na której znajdziesz wygodne aplikacje multimedialne, które uproszczą wybór kreacji. Mowa Rzecz idzie tu o internetowej przymierzalni, w której ciuchy wdziewa się na postacie modeli.

Źródło: domodi