Zara – marka globalna

O ile kiedykolwiek kupowałaś ubrania, na pewno jest ci znana ekskluzywna marka Zara. Dziś na całym globie znajduje się ponad 650 butików tej renomowanej marki. Należy wiedzieć, że ojciec tej ciuchowej potęgi, pochodzący z półwyspu iberyjskiego Amancio Ortega Gaona, zaczynał swoją drogę do imperium od pracy w sklepie odzieżowym.

moda - magazyny

Źródło: flickr.com

Dziś Gaona jest najbogatszym mieszkańcem Hiszpanii oraz okupuje 5. miejsce w katalogu najzamożniejszych ludzi na świecie. Droga tego mądrego człowieka jest źródłem natchnienia dla wielu młodych ludzi. Najbogatszy Hiszpan robotę w sklepie z ubraniami rozpoczął w wieku 17 lat. Dwie dekady później zaczął prowadzić swój pionierski punkt handlowy, gdzie miał w ofercie ubrania Zara. Jego historia to esencja tego, co zwie się powiedzeniem „od pucybuta do milionera”.

Ubrania Zara, pomimo ciężkiego krachu ekonomicznego, rozchodzą się dobrze. Najlepszym na to dowodem jest to, że Zara legitymuje się wspaniałą relacją zysku do przychodu. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest dużo. Najbardziej znaczącym atutem, jaki mają ubrania Zara, są idealne projekty.

Chciałbyś dowiedzieć się coś równie ciekawego? Ekstra, ta strona www lane perfumy z pewnością okaże się dla Ciebie wartościowa, ponieważ znajdziesz na niej wiele podobnych danych.

Duże znaczenie ma też zarobiona przez dziesięciolecia renoma. Zara istnieje od lat 70., przez co zdążyła już zakorzenić się w ogólnej świadomości klientów. Ubrania Zara kojarzą się ludziom z renomą i pewnością wysokiej jakości. To bardzo wartościowe dla marki, powód jej wspaniałego sukcesu.

Najzamożniejszy obywatel Hiszpanii, Amancio Ortega Gaona, jest dla wielu młodych ludzi prawdziwym wzorem. Konsekwentną pracą wypracował on ogromny majątek i zbudował potęgę ubraniową – markę Zara. Nie prosił on nikogo o środki, nie manifestował na ulicach, nie ciągnął pieniędzy z budżetu Hiszpanii ucząc się na darmowym uniwersytecie. Na wszystko zapracował samodzielnie i za to trzeba go podziwiać.

Źródło: domodi