ZARA – odlotowe miejsce na zimowe zakupy

Kupno kurtki, a szczególnie tej zimowej to często wydatek na więcej niż wyłącznie jeden sezon. Dlatego też nie warto zbyt oszczędzać, ponieważ jeśli weźmiemy pod uwagę ilość czasu przez jaki będziemy ubierać kurtkę, to ekspresem zaobserwujemy jak względna jest jej wartość.

Porządki w szafie

Autor: LizMarie_AK
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli chodzi o kurtki Zara to ten sklep, który na pewno nie zawiedzie naszych nawet wygórowanych oczekiwań. Asortyment jest naprawdę duży i do tego idealnie odzwierciedla panujące w danym sezonie trendy. Poza rzeczami, które właśnie są na tzw. topie, w sieci Zara znajdziemy również sporo ubrań o charakterze ponadczasowym. Tak więc jeśli mamy zamiar zaopatrzyć się w jakieś klasyczne rzeczy, powinniśmy wybrać się do działu „basic”.

Jeśli nie znajdziemy w sklepie w naszej okolicy interesującego nas rozmiaru lub w naszej miejscowości nie ma w ogóle sklepu Zara, mamy możliwość skorzystania z oferty sklepu internetowego. Wystarczy, że założymy konto na stronie internetowej sklepu i możemy bez problemu rozpocząć szaleńcze zakupy. Kupowanie internetowe to też doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą dostać produkt, jakiego jeszcze nikt nie przymierzał. Ciuchy zamówione w sklepie internetowym przychodzą bowiem do nas prosto z magazynu.

Sam proces kupowania jest banalnie prosty, a jego stopień trudności jest podobny do tych, które oferują nam inne sklepy z możliwością kupowania online. Płacić możemy za pomocą różnych systemów: Visa, Visa Electron, Mastercard, American Express, Pay Pal, lub za pomocą karty upominkowej. Zależnie od tego, co będzie dla nas wygodniejsze, paczkę możemy zamówić z dostawą pod wskazany adres albo odebrać we wskazanym przez nas najbliższym sklepie Zara. Proces zamówienia i dostawy możemy dodatkowo na bieżąco śledzić dzięki opcji na naszym koncie.

Na koniec trzeba też zauważyć, iż sklep Zara cieszy się wśród konsumentów bardzo dobrą renomą, jeżeli chodzi o warunki wymiany towarów i zwrotów. Termin do ich realizacji wynosi bardzo dużo bo aż trzydzieści dni. Bez względu na to, czy kupiliśmy daną rzecz w fizycznym sklepie, czy za pośrednictwem internetu, mamy cały miesiąc na to, aby przymierzyć ją w domu przed lustrem w pokoju i pomyśleć czy to na pewno jest ta rzecz, której szukaliśmy.

Źródło: domodi