Posted on

Akcesoria techniką sutasz i jego podstawowe zalety.

Biżuteria na Walentynki
Pod pojęciem sutasz skrywa się unikatowa metoda, która swą nazwę zaczerpnęła od jednego z elementów o tej samej nazwie. Sutasz to pleciona linka, której rozpiętość nie przekracza centymetra. Kiedyś była ona robiona głównie z jedwabiu a także wełny. Dziś materiały te zamieniono na syntetyki. Na ogół stosuje się wiskozę. Pomimo tego, iż o sutaszu niewiele osób słyszało, należy podkreślić, że jest to metoda, która była już w starożytnych Chinach.

Continue reading Akcesoria techniką sutasz i jego podstawowe zalety.

Posted on

Zakupy obuwia w internecie – fajny pomysł czy zupełna porażka?

W współczesnych czasach w internecie można dostać praktycznie wszystko – sklepy on-line wyrastają niemalże jak grzyby po deszczu, a na dodatek często kuszą nas atrakcyjnymi cenami i z ogromnym sukcesem konkurują ze sklepami stacjonarnymi.

Continue reading Zakupy obuwia w internecie – fajny pomysł czy zupełna porażka?

Posted on

Internetowe sklepy z odzieżą

moda damska
W aktualnych czasach wiele rzeczy możemy zakupić bez wychodzenia z mieszkania. Jest to komfortowa i bardzo łatwa metoda dokonywania zakupów. W Internecie można odnaleźć bardzo dużo fascynujących rzeczy, których cena niejednokrotnie jest w dużym stopniu mniejsza niźli oferowana w normalnych sklepach. Jest to spowodowane między innymi tym, że sklepy tego rodzaju nie muszą wynajmować powierzchni sklepowych.

Continue reading Internetowe sklepy z odzieżą