Posted on

Zakupy obuwia w internecie – fajny pomysł czy zupełna porażka?

W współczesnych czasach w internecie można dostać praktycznie wszystko – sklepy on-line wyrastają niemalże jak grzyby po deszczu, a na dodatek często kuszą nas atrakcyjnymi cenami i z ogromnym sukcesem konkurują ze sklepami stacjonarnymi.

Continue reading Zakupy obuwia w internecie – fajny pomysł czy zupełna porażka?

Posted on

Internetowe sklepy z odzieżą

moda damska
W aktualnych czasach wiele rzeczy możemy zakupić bez wychodzenia z mieszkania. Jest to komfortowa i bardzo łatwa metoda dokonywania zakupów. W Internecie można odnaleźć bardzo dużo fascynujących rzeczy, których cena niejednokrotnie jest w dużym stopniu mniejsza niźli oferowana w normalnych sklepach. Jest to spowodowane między innymi tym, że sklepy tego rodzaju nie muszą wynajmować powierzchni sklepowych.

Continue reading Internetowe sklepy z odzieżą

Posted on

Akcesoria techniką sutasz i jego podstawowe zalety.

Biżuteria na Walentynki
Pod nazwą sutasz chowa się wyjątkowa technika, która swą nazwę wzięła od jednego z elementów o tej samej nazwie. Sutasz to pleciona linka, której szerokość nie przekracza nawet centymetra. Kilka wieków temu była ona wykonywana przede wszystkim z jedwabiu a także wełny. Dziś materiały te zostały zamienione na tworzywa sztuczne. Przeważnie wykorzystuje się wiskozę. Pomimo tego, że o sutaszu niewiele osób słyszało, trzeba podkreślić, że jest to metoda, która była już znana w starożytnych Chinach.

Continue reading Akcesoria techniką sutasz i jego podstawowe zalety.