Posted on

Kosmetyki, jakie pomogą Ci w pościgu za perfekcyjną skórą twarzy

Twarz pozbawiona zmarszczek
Sculptra to napełniacz skórny, jego działanie to antystarzenie, dopomaga w redukcji kłopotliwych zmarszczek. Każdy może poddać się leczeniu Sculptra na każdej części ciała ludzkiego, na ogół dokonuje się tego na częściach twarzy takich jak nos, policzki i ręce, by wyeliminować zmarszczki, grube ciężkie fałdy oraz blizny. Ogólnie mówiąc, Sculptra jest to łatwo degradowalny materiał chemiczny o nazwie kwas poli-L-mlekowy, który jest bardzo ważny dla poprawnego działania organizmu człowieka.

Continue reading Kosmetyki, jakie pomogą Ci w pościgu za perfekcyjną skórą twarzy

Posted on

Chcesz pozostać piękna i młoda? Sprawdź, jakie możliwości ma dla ciebie współczesna medycyna estetyczna

zabieg
Dążąc do estetycznego i świeżego wyglądu, ludzie sięgają po najnowsze preparaty pielęgnujące oraz zabiegi kosmetyczne. Obecnie bardzo dużo na tej płaszczyźnie jest w stanie zaproponować medycyna estetyczna, która jest prężnie rozwijającą gałęzią. Z wykorzystaniem skrupulatnie dobieranych zabiegów i korekt można oszukać mijający czas i wyglądać naprawdę świetnie!

Continue reading Chcesz pozostać piękna i młoda? Sprawdź, jakie możliwości ma dla ciebie współczesna medycyna estetyczna

Posted on

Nici liftingujące mają możliwość polepszyć nasz wygląd

Czy redukcja cellulitu jest bezpieczna?

Teraźniejszy kult ciała powoduje, że bardzo krytycznie patrzymy na to jak się prezentujemy i każda niewielka skaza urasta do ogromnej wady. Dlatego także coraz więcej pań próbuje się wywiedzieć na czym polegać ma redukcja cellulitu oraz czy okazuje się być ona tak bezpieczna jak się o tym opowiada. Rzeczywiście poczują się uspokojone w porze jeżeli usłyszą, że zabieg ten jest w zupełności bezpieczny, a co więcej rezultaty jakie dzięki niemu uzyskamy przekroczą nasze najśmielsze oczekiwania.

Continue reading Nici liftingujące mają możliwość polepszyć nasz wygląd

Posted on

Co nowego może zaproponować paniom współczesna kosmetologia.

kobieca uroda
Obecna kosmetologia może coraz więcej zaoferować możliwości paniom, jakie pragną ładnie i młodo wyglądać. Będzie to dotyczyć nie tylko nowych substancji, które pozwalają na otrzymanie spektakularnych rezultatów, ale także nowoczesnych technik, takich jak na przykład coraz częściej stosowane lasery. Do takich technik zaliczyć również można nici liftingujące, które pozwalają na znaczną poprawę wyglądu skóry bez konieczności stosowania tradycyjnych metod operacyjnych.

Continue reading Co nowego może zaproponować paniom współczesna kosmetologia.

Posted on

Zabiegi dermatologiczne odmładzające

Wellderm to wyjątkowe Centrum mające w swojej ofercie bardzo obszerny zakres zabiegów z dziedzin: medycyna estetyczna, dermatologia estetyczna i dermatochirurgia. Nie licząc tych zabiegów w ofercie Wellderm znajduje się bogata oferta zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających. Mezoterapia bezigłowa pozwala szybko i bezinwazyjnie podać skórze wszystkich substancji odżywczych. Do tego celu wykorzystywane jest zjawisko elektroporacji, polegające na zwiększeniu przepuszczalności błon komórkowych. W skutek tego substancje odżywcze aktywne mogą być bez trudności i w krótkim czasie dostarczone w głąb skóry.

Continue reading Zabiegi dermatologiczne odmładzające