Posted on

W jakie miejsce się udać, aby trochę zmniejszyć defekty swojej urody

Świetna prezencja jest nie tylko pragnieniem nastolatek, ale także pań w każdym, nawet tym późnym wieku. O tym, że uroda może zdziałać cuda, przekonała się już niejedna strojnisia. Z tym większym niepokojem patrzą panie na nawet najmniejsze defekty, które psują ich wizerunek. Na pewno większość czterdziestolatek pozbyłoby się nadmiaru kilku kilogramów – to całkiem oczywista rzecz. Jednakże w grę wchodzą także mniej widoczne, a równocześnie słabe strony naszej aparycji.

Continue reading W jakie miejsce się udać, aby trochę zmniejszyć defekty swojej urody

Posted on

Co kobiety ukrywają w kosmetyczkach?

Skrzynia rozmaitości albo pudełko Pandory – te porównania idealnie pokazują istotę kobiecej kosmetyczki. Na początku wypadałoby wyznać, że rzadko jakakolwiek kobieta mieści swoje utensylia tylko w jednej. Bez jakich kosmetyków nie możemy żyć?

Continue reading Co kobiety ukrywają w kosmetyczkach?

Posted on

Zabiegi dermatologiczne odmładzające

Wellderm to wyjątkowe Centrum mające w swojej ofercie bardzo obszerny zakres zabiegów z dziedzin: medycyna estetyczna, dermatologia estetyczna i dermatochirurgia. Nie licząc tych zabiegów w ofercie Wellderm znajduje się bogata oferta zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających. Mezoterapia bezigłowa pozwala szybko i bezinwazyjnie podać skórze wszystkich substancji odżywczych. Do tego celu wykorzystywane jest zjawisko elektroporacji, polegające na zwiększeniu przepuszczalności błon komórkowych. W skutek tego substancje odżywcze aktywne mogą być bez trudności i w krótkim czasie dostarczone w głąb skóry.

Continue reading Zabiegi dermatologiczne odmładzające