Znajdź dla siebie najlepszą bieliznę do snu

Jak spać, żeby się wyspać

Autor: Hästens
Źródło: Hästens
Drodzy Panowie, jeżeli myśleliście, że wasze kobiety uwielbiają stylowo prezentować się tylko w dzień, no to muszę pomóc wam przejrzeć na oczy: coraz bardziej kobiety równie atrakcyjnie chcą wyglądać kładąc się spać. I nie mowa tu o jedwabnej bieliźnie, którą możecie sprawić Paniom na specjalne okazję, ale również tę na pozór zwykłą, która po prostu dobrze się nosi. Bowiem każda kobieta posiada swoje wyjątkowe rzeczy, w których dobrze jej się śpi.

Dawniej kobiety non stop nosiły gorsety.

Myślisz, że masz więcej pytań? (https://prozoo.pl/sklep/) Zatem chcemy poinformować Cię, że w każdej minucie możesz do nas pisać. Z przyjemnością odpiszemy na każdą ocenę.

Były one koniecznym elementem wyglądu. I nic to, że kobiety prawie nie mogły oddychać, były przyczyną krwotoków wewnętrznych, a ponad to były utrapieniem dla służących, które bez przerwy były zmuszone je wiązać. Na szczęście ta okrutna moda przeminęła i jeśli nosimy gorsety to tylko dla przyjemności. Obecnie też mają one służyć uwydatnieniu kobiecych kształtów. Pewnie nie są zbyt wygodne, ale idealne spełniają swoją rolę.

Wciąż mocno obecnym elementem wieczornej garderoby są piżamy . I nie zapowiada się na to, aby miało się to szybko zmienić. Ileż to razy nie jedna z nas zakładała ukochaną wygodną piżamę i wraz z kubkiem aromatycznej kawy zakopywała się pod kołdrą w towarzystwie najnowszego bestsellera.

Innym rozwiązaniem są tzw. koszulki do spania , które zapewne mnożą się w nie jednej kobiecej garderobie. Zwykle funkcję takiej piżamy spełnia ulubiona koszulka (zobacz: zaprojektuj swoja koszulke) naszego mężczyzny, do której wystarczy wskoczyć w leginsy i mamy komplet do spania gotowy.

Kształtować sylwetkę można w sposób całkiem przyjemny. Jasne, że nie jest to efekt na stałe, ale dla tych, które nie lubią pocić się, rozwiązanie w sam raz. Już dawno minęła era babcinych gaci, które zniekształcały sylwetkę. Dziś nawet bielizna wyszczuplająca potrafi być rozpalająca zmysły, więc bez względu na rozmiar, zawsze i wszędzie będziemy czuć się podziwiane. No chyba, że mamy słabość do majtasów w stylu Bridget Jones, ale to już inna historia.