Zobacz jak modnie dekorowaćstylizować paznokcie jesienią

Lato powoli się kończy. Noce w sierpniu robią się co raz chłodniejsze. W ciągu dnia temperatura także zjeżdża co raz niżej. Oczywiście, bez wątpienia jeszcze zagoszczą u nas upalne dni, ale będą to już tylko ostatnie podrygi lata, które pomału zaczyna ustępować miejsca złotej polskiej jesieni. A jest to cudowna pora roku. Zwłaszcza wrzesień i październik potrafią zachwycić. Słoneczko jeszcze wówczas mocno grzeje, a przyroda przebiera się w królewskie kolory: złoto i purpurę. Na drzewach dojrzewają piękne jabłka i śliwki.

Autor: Golden Rose
I dokładnie te wszystkie odcienie przyrody panują w świecie mody jesienią. Zarówno w naszej garderobie, jak i w kosmetykach muszą się zjawić elementy złota, głębokiej czerwieni i śliwkowego fioletu. Także standardowe odcienie ziemi będą o tej porze roku jak najbardziej na topie. Jeżeli chodzi o nasze paznokcie, to razem z upływem lata, pozbywamy się miętowych oraz sorbetowych kolorów, na rzecz bardziej zdecydowanych barw. Interesujące propozycje: naszych paznokciach królować będzie złoto, ciemna czekolada i wszelkie odsłony fioletu. Oczywiście, dobrze widziana jest zawsze tradycyjna czerwień, która w połączeniu z taką samą pomadką na ustach, tworzy superkobiecy wygląd. Jesienne trendy w manikiurze to barwy mocne, zdecydowane oraz ciemne. Tę odmianę zauważymy bez wątpienia u ulubionej kosmetyczki. Dostępne będą żele do paznokci w takiej palecie odcieni.

Ale monochromatyczny mani to nie jest ostatnia opcja na tegoroczną jesień.

Czy ten temat okazał się dla Ciebie fascynujący? To świetnie, ponieważ gdy wejdziesz tutaj, odnajdziesz pożyteczne informacje, które Cię niewątpliwie zaintrygują.

Cały czas niezwykle modne są rozmaite malowidła na paznokciach. Im bardziej zaskakujące, tym lepiej! Dobre manikiurzystki potrafią zrobić nam na paznokciach prawdziwe cudeńka. Ale takie miniaturowe dzieła sztuki można sobie wykonać także w domowym zaciszu. Tym bardziej, że teraz dostęp do rozmaitych akcesoriów, takich jak szablony do paznokci, jest bardzo łatwy. Mnóstwo takich rzeczy można bez trudu zakupić przez internet.

Niezwykle efektownie będą wyglądać na naszych paznokciach zwierzęce aplikacje. Dopasujmy odcienie do naszego stroju lub, dla spotęgowania efektu, wykonajmy manikiur w kontrastowych odcieniach. W ten sposób nasze paznokcie na pewno zwrócą na siebie uwagę. Dla zainteresowanych: markowy alfaparf.